Koniec roku w UKS 22 !!

16 grudnia wspólnym kolędowaniem zakończyliśmy kolejny bardzo udany rok w naszym klubie. Dwa medale mistrzostw Polski, obroniony tytuł najlepiej szkolącego klubu minisiatkówki w kraju i mnóstwo piękny...

Węgierska Górka 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych członków Uczniowskiego Klubu Sportowego 22 do wspólnego spędzenia wakacji podczas obozu w Węgierskiej Górce.

Turniej z okazji Święta Niepodległości

Już po raz drugi w naszej szkole, najmłodsi uczniowie klas sportowych wzięli udział w rodzinnym turnieju z okazji Święta Niepodległości. Przez 3 godziny siedemnaście drużyn walczyło o zwycięstwo w zaw...

Z wizytą w Urzędzie Miasta

Dnia 5. listopada nasi złoci medaliści Mistrzostw Polski z Drzonkowa odwiedzili Radnych miasta Krakowa. Na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miasta pana Bogusława Kośmidra, punktualnie o 10.00 stawili...

IV klasa na Zielonej Szkole

Prawie cały tydzień spędzili w Zakopanym nasi najmłodsi uczniowie z klasy IV. Relacja autorstwa Pani Kasi ;)

  • Koniec roku w UKS 22 !!

  • Węgierska Górka 2014

  • Turniej z okazji Święta Niepodległości

  • Z wizytą w Urzędzie Miasta

  • IV klasa na Zielonej Szkole

Ogólnopolski Turniej Wielkanocny

W najbliższy weekend będziemy mieli przyjemność gościć w murach 155-tki prawie trzydzieści klubów sportowych z całej Polski i nie tylko. A wszystko za sprawą corocznego turnieju wielkanocnego.

W tym roku po raz kolejny zawody będą miały międzynarodową obsadę. Dzięki współpracy nawiązanej roku temu, drugi raz z rzędu sprawdzimy formę naszych sąsiadów z południa - słowackiego FC Stropkov. Oprócz gości z zagranicy w turnieju wezmą udział zespoły z: Rzeszowa, Milicza, Andrychowa, Bobowej, Gorlic, Wieliczki, Jastrzębia, Tych, Katowic, Mirca, Kielc, Chobrzan, Oświęcimia, Brzeska, Oławy i Krakowa.

Program Ogólnopolskiego Turnieju dziewcząt i chłopców w mini siatkówce o puchar Dyrektora SP 155 w Krakowie.

Piątek - turniej dziewcząt
8:45 - odprawa trenerów
9:00 - rozpoczęcie turnieju
9:30 - rozgrywki grupowe
13:00 - rozgrywki finałowe
16:30 - zakończenie turnieju dziewcząt

Sobota - turniej chłopców
8:45 - odprawa trenerów
9:00 - rozpoczęcie turnieju chłopców
13:30 - rozgrywki finałowe
17:00 - zakończenie turnieju chłopców

Zapraszamy kibiców do dopingu i trzymajmy kciuki za wszystkich sportowców biorących udział w turnieju. A będzie ich ponad czterystu ;)

 
Oferta dla sponsorów

Facebook

SP 155 Kraków